В Центр реабілітації рукокрилих приїхали двоє волонтерів з Чехії

Опубліковано Автор:

До Центру реабілітації кажанів Фельдман Екопарк приїхали проходити десятиденну практику студентки-біологи з Чехії — Тереза Жакова та Тереза Пашкова. Обидві навчаються у магістратурі на факультеті природничих наук в Університеті Палацького (Оломоуц, Чехія). Харків був обраний, тому що саме тут знаходиться єдиний в Східній Європі центр, що системно займається не тільки вивченням, а й порятунком червонокнижних кажанів.

«Нам порекомендував приїхати до Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк наш викладач, який добре знайомий з керівником цього центру Антоном Влащенком. Для нас це можливість досліджувати деякі види кажанів, які в Чехії не водяться, а також ми хочемо отримати практичні навички з утриманню кажанів, догляду за ними», — розповіла майбутній зоолог Тереза Пашкова.

Крім того, за словами співробітників Центру реабілітації рукокрилих, гості з Чехії в якості волонтерів беруть участь безпосередньо в зоозахисній діяльності Центру, чий досвід, враховуючи кількість врятованих тварин, унікальний навіть для європейських колег.

Дівчата брали активну участь в роботі з рукокрилими: їздили на виклики по місту разом з черговими, допомагають годувати тварин, асистували у поточних дослідженнях. 2 лютого 2019 року ми провели спільний науковий семінар з реабілітації та дослідження рукокрилих, де Терези та співробітники ЦРР поділилися своїми результатами досліджень.

Новини