Ми повернулись в Фельман Екопарк, у свою літню резиденцію – bat-collider!

Опубліковано Автор:

В цій унікальній вольєрі зараз живуть 54 кажани 5 видів, котрі з різних причин не змогли полетіти на волю. Хоча дехто ще полетить. Ми – професійні біологи та ветеринар, лікуюємо їх, доглядаємо та тренуюємо літати у кільцевому коридору бет-колайдера. Нагадаємо, що кажани живуть до 15 років, тому кажан з травмою має другий шанс в нашому Центрі реабілітації рукокрилих. Всі тварини, що потрапляють до нас знайдені небайдужими людьми та передані з різних міст України.

Наразі також маємо малюків кажанят, котрі народились від травмованих матусь, яких ми не могли випустити на волю. Також є дитинчата-сироти, принесені людьми до нас в Центр.

Ми плануємо знаходитись в Фельдман Екопарку весь теплий сезон, бо все-таки тут кажани почувають себе в напівдиких умовах і мають гарні шанси на реабілітацію.
На стінах bat-collider Ви можете побачити спеціальні штучні будиночки для диких кажанів, бо в природі кажанам не вистачає сховищ. Також можна поглянути зблизька на кажанів в демонстраційному боксі, ознайомитись з інформацією на стендах, та придбати сувенірну продукцію з кажанами.

Знайти нас можна на шляху до озера щосуботи та неділі з 10 до 16.00

Не пропустіть: Впродовж літа ми плануємо проводити лекції та показове годування кажанів для всіх охочих щосуботи о 14.30 в bat-collider!
Беріть друзів та приходьте до нас знайомитись з дивовижним світом кажанів!

Новини