Закликаємо вас долучитися до роботи Центру реабілітації рукокрилих (ЦРР)!

Опубликовано Автор:

Шановні Друзі!

Ми звертаємося до студентів біологічних та ветеринарних спеціальностей, яким цікаві кажани, та для яких ЦРР може стати базою для виконання бакалаврської чи магістерської роботи. Також ми запрошуємо школярів, тих, хто бажає рятувати тварин, і тих хто хоче випробувати себе у дослідницький роботі.

Проте ми не маємо жодних професійних (чи будь яких інших) упереджень, та запрошуємо всіх кому цікаві кажани стати волонтером ЦРР.

Чому ми звертаємось саме зараз

По-перше, наразі маємо дуже багато кажанів на реабілітації (майже 800) та потребуємо додаткових рук для годування!

По-друге, ми розпочинаємо декілька дослідницьких проектів і запрошуємо взяти у них участь або приєднатись до проектної команди, як волонтер.

Один з них присвячений вивченню живлення кажанів у критичні періоди життя (передзимівля, зимівля, рання весна). Наразі потребуємо зацікавлених студентів саме на цей проект, де потрібно поєднати знання з ентомології, фенології та екології кажанів.

Інші проекти присвячені вивченню: 1) міграцій кажанів; 2) структурі літнього населення у лісах; 3) моніторингу місць зимівлі; 4) фізіології зимової сплячки; 5) краніометрія, та ін.

Наразі на озброєнні маємо багато сучасного обладнання для проведення польових та лабораторних досліджень. Це міні-температурні логери, ультразвукові детектори, технічний бараскоп, обладнання для радіотелеметрії, кільця для кажанів (у майже необмеженій кількості), та багато іншого.

В окремому приміщені зібрана сучасна бібліотека по кажанах, з доступом в Інтернет.

Налагоджена співпраця з провідними Європейськими лабораторіями по вивченню генетики та вірусів кажанів.

Слід зауважити, що вивчення та охорона кажанів – це не нафтовий бізнес, тому не слід очікувати великих прибутків, але «солодкі тістечка» та багато інших приємних бонусів (наприклад, участь у закордонних конференціях) очікують на Вас в ЦРР.

Пишіть bat.kharkov@gmail.com

Дякуємо всім за чудові фотографії, які ілюструють нашу роботу.

Новости