Міжнародний семінар з рукокрилих – 2019

Опубліковано Автор:

На базі Центру реабілітації рукокрилих Feldman Ecopark вже було проведено два міжнародні семінари з рукокрилих в 2018 році. Ми не зупиняємося і анонсуємо наш третій міжнародний семінар (“Kharkiv Bat Meeting”), наймасштабніший з організованих нами!

У ньому візьмуть участь фахівці з різних країн (Україна, Німеччина, Швейцарія, Австралія, Бразилія), які зараз навчаються або працюють в Німеччині. Ми також запросили колишніх співробітників Центру, котрі зараз продовжують навчання в університетах Польщі та є нашими волонтерами.

Цей семінар стане частиною Програми співпраці Центру реабілітації рукокрилих Feldman Ecopark та Інституту досліджень дикої природи і зоопарків в Берліні Лейбніцевської асоціації (Leibniz Institute for Zoo and Wildlife Research). Зустріч буде присвячена також Урочистому випуску рукокрилих в 2019 році та запуску вольєра “Bat-Collider” на базі РЛП «Feldman Ecopark» і запланована на перший тиждень квітня.

Ми вже маємо перелік наших спікерів, це 6 спікерів від Центру, 2 спікерки, котрі є нашими волонтерками та продовжують навчання у Європі та 4 міжнародних спікери.

Реєстрація на семінар 6 квітня, відкрита:
https://goo.gl/forms/kv0BBZirhd8QBTI23

Новини