ГО “УНІЕ”

Український незалежний інститут екології – громадська організація (ГО «УНІЕ») створена у серпні 2015 року у Харкові, Україна. Засновники – команда молодих науковців біологів, які вже мають досвід реалізації природоохоронних та дослідницьких проектів в Україні. ГО «УНІЕ» був заснований як широка платформа для реалізації різних за напрямками природоохоронних проектів, проте зараз ГО працює як незалежна організація для допомоги проєкту “Український центр реабілітації рукокрилих” у Харкові, та підтримки інших ініціатив з охорони кажанів в Україні.

«УНІЕ» зареєстровано як громадська організація відповідно до норм Українського законодавства. Свідоцтво про реєстрацію видано Харківським міським управлінням юстиції 19 серпня 2015 року за номером 1441523.

Мета створення відповідно до статуту є охорона біологічного різноманіття, збереження навколишнього природного середовища та науково-дослідницька діяльність у галузі природничих наук та сприяння найбільш повному використанню цих досягнень в інтересах соціально-економічного розвитку України, сприяння розвитку і відтворенню інтелектуального потенціалу суспільства, розповсюдження наукових і технічних досягнень, захист спільних інтересів членів Організації.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 39963441

Засновники: А. Влащенко anton.vlaschenko@gmail.com , Ю. Павіченко
Голова правління: А. Влащенко

Юридична адреса: 61001, Харківська обл., місто Харків, вулиця Плеханівська, будинок 40, квартира 27.

Річний звіт Громадської організації “Український незалежний інститут екології” за 2021 рік.