Придбай сувенір – врятуй кажанів!

Наші унікальні речі-сувеніри з українськими кажанами, розроблені спеціально для любителів рукокрилих художницями Ольгою Тимофієвою (чашка біла, стікерпак “види кажанів”), Наталією Шанюк (футболка, шопер, листівки, наліпки, деревʼяний брелок, настінний календар), Аліною Якубджановою (значок) та Inga Semisow (стікерпак “bat care”), Інессею Демченко (шкіряні брелки). Фото на магнітах зроблені нашими фахівцями. До всіх замовлень у подарунок – наліпки з кажанами. Для нас це не просто бізнес, ми хочемо щоб ці речі радували вас та нагадували про нашу діяльність з охорони рукокрилих. Усі отримані кошти йдуть на порятунок та реабілітацію цих чарівних нічних тварин.

Горнятко біле – 200 грн.

Якщо бажаєте придбати, то пишіть будь ласка нам у телеграм/вайбер 0965911624, або на електронну пошту [email protected]. Пересилаємо Укрпоштою та Новою поштою.

Магніт вініловий 65х65 мм – 50 грн.
Поштові листівки 147х101 мм – 20 грн/шт.
Стікер-пак “Види кажанів”- 50 грн.
календар настінний А3 – можемо додати у подарунок до замовлення
Подібні наліпки, йдуть у подарунок до кожного замовлення!

Всі зібрані кошти підуть на купівлю корму (личинки жука зофобаса) для наших кажанів Центру реабілітації рукокрилих та лікування травмованих рукокрилих (операції, ліки, вітаміни). Щороку в Центрі утримується від 2000 до 3000 кажанів!

Будемо вдячні вашій підтримці!
Розкажи друзям про унікальних летунів – рукокрилих!

Якщо бажаєте придбати, то пишіть будь ласка нам у телеграм/вайбер 0965911624, або на електронну пошту [email protected]. Пересилаємо Укрпоштою та Новою поштою.

2 коментарі

  1. I was just wondering if you are able to sell things right now (I don’t know if your postal service is disrupted).
    If you are still selling, is it possible to ship items to the USA? I know I would have to pay extra shipping.
    Thanks

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь