Вітаємо Олену Роденко із успішним захистом диплома бакалавра!

Опубліковано Автор:

Команда Центру реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарку щиро вітає Олену Роденко нашу юнатку, співробітника та волонтерку із успішним захистом диплома бакалавра в Університеті Сілезії (Катовіце, Польща).

Олена з молодшої школи була ученицею Гуртка Юних зоологів Харківського зоопарку, де під керівництвом Альони Прилуцької почала цікавитись кажанами; з самого початку створення ЦРР ФЕ, Олена стала юнатом Центру, де не тільки допомагала з реабілітацією кажанів, але й проводила наукові дослідження (неодноразово отримувала призові місця на конкурсах шкільних наукових робіт). Після закінчення школи в Харкові, вивчивши польську мову, Олена вступила до Біологічного факультету Університету Нижньої Сілезії, де отримала ступінь бакалавра біології. Дипломна робота Олени, також присвячена вивченню кажанів в Україні: «Акустичний моніторинг літньої активності рукокрилих на території Чорнобильської зони відчуження» (Monitoring akustyczny letniej aktywnosci nietoperzy na terenie Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia). Дослідження було виконане у 2018, у рамках спільного проекту з вивчення розповсюдження кажанів у Чорнобильській зоні, що був реалізований ДП «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології», під керівництво к.б.н. Сергія Петровича Гащака, якому команда ЦРР висловлює велику подяку.

Проте, Олена не єдиний «колишній» співробітник або діючий волонтер ЦРР ФЕ, що продовжує навчання у провідних університетах Європи, тож Команда ЦРР ФЕ щиро бажає Ксенії Кравченко (IZW, Berlin), та Віталію Гукову (ХНУ імені В.Н. Каразіна, Харків) успішного захисту кандидатських дисертацій (PhD), Віктору Ковальову та Ользі Тімофєєвій (Jagiellonian University, Польща) успішного захисту магістерських дипломів, а Олені Роденко продовження навчання та професійного росту у Європейському Союзі.

Новини