Волонтерство

Опубліковано Автор:

Потрібні bat волонтери

Наші кажанчики обожнюють добре попоїсти (як і більшість з нас, чи не так?). І дуже радіють, коли їх годують (як цей малюк, що на малюнку). Але через велику кількість кажанів у нашому Центрі, ми не завжди встигаємо принести радість всім щодня. Нещодавно до нас долучилося багато волонтерів, але ж кількість тварин не зменшується. А годувати їх потрібно кожен день аж до кінця березня. Тому ми відверто просимо Вашої допомоги. Якщо Ви бажаєте зробити щасливими наших кажанчиків, приходьте на годівлю, у цьому немає нічого складного. Якщо чесно, то все відбувається так само, як на малюнку. В одній руці кажанчик, а в іншій – пінцет з комахою.

Окрім цього, ми будемо вдячні також за матеріальну допомогу кажанчикам на корм та пошиті мішечки.

На жаль, для такої кількості кажанів мішків критично не вистачає. Інструкція з пошиву мішків є тут.

Кошти на корм для кажанів. Кажанам для успішної зимівлі потрібно запастися жиром. Саме тому ослаблених тварин ми підгодовуємо деякий час, а потім відправляємо “спати”. Кажани їдять багато. Тому зараз ми купуємо в зоомагазині по 2 кг личинок жука зофобаса на тиждень. Корм потрібен весь час. Будемо дуже вдячні за ваші благодійні внески на годування та утримання кажанчиків. Кошти можна переказати на картку Приватбанку 5457 0822 8158 8298 (Прилуцька А.С.). Вказавши ціль переказу “кажанам на корм”

Ми працюємо щоденно з 10 до 18, знаходимося в 10 хвилинах від ст. м. Академіка Барабашова (інструкцію, як нас знайти, надішлемо обов’язково). Стосовно питань та попереднього запису звертайтесь до Alona Prylutska Gukasova (Facebook) та за телефонами 066 3059895, 096 5911624 (Viber, Telegram), вказавши бажаний день, час та кількість людей.

Малюнок: Nataly Shanyuk


Переглянути більшу мапу

Новини