ГО “УНІЕ”

Український незалежний інститут екології – Громадська організація (ГО «УНІЕ») створена у серпні 2015 року у Харкові, Україна. Засновники – команда молодих науковців біологів, які вже реалізували по декілька природоохоронних та дослідницьких проектів в Україні. ГО «УНІЕ» був заснований як широка платформа для реалізації різних за напрямками природоохоронних проектів, проте зараз ГО працює як незалежна організація для допомоги Центру реабілітації рукокрилих у Харкові, та підтримки інших ініціатив з охорони кажанів.

Український незалежний інститут екології зареєстровано як громадська організація відповідно до норм Українського законодавства. Свідоцтво про реєстрацію видано Харківським міським управлінням юстиції 19 серпня 2015 року за номером 1441523.

Мета створення відповідно до статуту є охорона біологічного різноманіття, збереження навколишнього природного середовища та науково-дослідницька діяльність у галузі природничих наук та сприяння найбільш повному використанню цих досягнень в інтересах соціально-економічного розвитку України, сприяння розвитку і відтворенню інтелектуального потенціалу суспільства, розповсюдження наукових і технічних досягнень, захист спільних інтересів членів Організації.

Ідентифікаційний код юридичної особи: 39963441

Голова правління: Влащенко А.С.

Юридична адреса: 61001, Харківська обл., місто Харків, вулиця Плеханівска, будинок 40, квартира 27.