Літні будиночки для кажанів

Друзі, нарешті можна придбати будиночок для кажанів в Україні!


Кажани не будують гнізд, а в природі сховищ їм не вистачає, тож Ви можете допомогти тваринам, встановивши будиночки для них у себе на будинку або ділянці. Подібні штучні сховища для кажанів вже давно використовують на заході, надаючи перевагу саме бетонним конструкціям, а не дерев’яним. Навіщо ж рубати дерева, щоб зробити з них будиночки, та й служитимуть вони не так довго як бетонні.

Ми розробили три типи будиночків для кажанів – UBB”, UBB Maple ” (імітує кору клена) та плоский “UBB Flat”. Льоток знаходиться знизу, щоб уникнути заселення птахами (в старих моделях льоток спереду).
Плаский будиночок також має льоток знизу, в вигляді щілини. Круглі будиночки підходять для розміщенні на деревах та будинках, в той час як плоскі підходять лише для розміщення на будинках, стінах.

При замовленні додаємо інструкцію з розміщення будиночка. Одразу попередимо, що на заселення будиночка кажанами може піти не один рік. Треба набратись терпіння.

На замовлення можемо виготовити штучні гніздівлі для птахів – синичники.

Вартість “звичайного” – 600 грн., “клена” – 1000 грн.
Висота будиночка – 40 см, вага – 5 кг.

Вартість “плоского” – 800 грн.
Розмір, 60х40х10 см.
Вага – 7кг.
При замовленні від 10 шт. – знижка 10%.
Можливий продаж по безготівковому розрахунку.

Відправляємо зручним для Вас перевізником за рахунок отримувача. Новою поштою вартість 1 шт. складає близько 150-200 грн. (пакування наше).

Детальніше про наш досвід встановлення у відео:

Залишились питання? пишіть, будь ласка, нам на пошту bats.ukraine@gmail.com або телефонуйте/телеграм +380 965911624