Проект Центра реабілітації рукокрилих отримав грантову підтримку від фонду «Чариті Пот», що є програмою підтримки проектів неприбуткових організацій від міжнародної корпорації Lush, а саме від її української гілки Lush Україна.
Грант від Lush Україна Чариті Пот буде спрямовано на розвиток всеукраїнської мережі з реабілітації рукокрилих та покращення поточних умов лікування та перетримки рукокрилих. Реалізація цього проекту буде першим кроком на шляху до створення Всеукраїнського центру реабілітації рукокрилих, що об’єднає волонтерів-зоозахисників та ініціативні групи по всій Україні.
Нагадаємо, що компанія Lush є унікальною компанією з виробництва свіжої косметики ручної роботи, що була заснована у Британії у 1995 році (подробиці тут). Компанія дотримується унікальних для сучасного світу принципів щодо відмови випробувань та тестування продукції на тваринах. Як зазначено в описі історії компанії: «Творці Lush вірили та знали, що споживач може трансформувати світ своїм вибором, тому важливо не лише винаходити якісний продукт, а й формувати новий вид мислення у своїх покупців».
Підтримка проекту з порятунку та охорони рукокрилих є важливим кроком у впровадженні ідей Lush щодо створення кращого, гуманнішого світу навколо нас.
Команда Центру реабілітації рукокрилих щиро дякує компанії Lush Україна за підтримку нашої ініціативи зі збереження таких унікальних тварин якими є кажани.
Завітайте на сайт Lush Україна та підтримайте тих, хто змінює наш світ на краще.
Нагадаємо, що проект Центр реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк спрямований на вирішення проблеми знищення або переслідування кажанів у населених пунктах України. Проблема довготривалого співіснування людей та біологічного різноманіття зростає з року в рік. Площа міст збільшується по всьому світу, пропорційно із кількість людей, що живуть у них. Тварини що пристосувались до існування в урбанізованому середовищі стикаються в першу чергу із «фактором людини» (не враховуючи різні забруднювачі природного середовища), тобто чи буде спокійно проходити гніздівля птаха, чи зимівля кажанів на балконі будинку залежить тепер від рішення власника квартири, ніж від традиційних факторів природного добору. Тому ми вирішили створити проект який поєднує в собі і освітню складову і складову професійних дій (порятунок кажанів та лікування їх) та впливу (репортажі у ЗМІ). За сім років існування проекту ЦРР ми «запалили пристрастю» до кажанів багатьох зоозахисників, волонтерів у інших містах України, та навіть у сусідніх країнах колишнього СРСР (у 2017 році Центри реабілітації рукокрилих були засновані у Мінську та Москві).