В Центрі реабілітації рукокрилих на зимівлі вже більше 2000 кажанів!

Дорогі друзі та шанувальники кажанів! Минулого тижня наш Центр реабілітації рукокрилих Фельдман Екопарк врятував величезну групу тварин, на цей раз 979 рудих вечірниць❗ Рукокрилі зимували в щілинах балкону багатоповерхівки в одному зі спальних районів Харкова. Під час ремонту балкону їхнє сховище було зруйновано, і кажани прокинулися, опинившись проста неба. Фахівці нашого Центру оперативно врятували кажанів і забрали на подальшу реабілітацію та зимівлю. Половина з переданої групи потребує відгодовування впродовж наступних двох-трьох тижнів. Тепер в Центрі маємо на зимівлі вже більше 2000 кажанів! 🦇🦇🦇 Це рекорд за всі роки роботи Центру! Такого в нас ще не було. Ми робимо все, щоб ці тварини дожили до весни, але нам дуже потрібна Ваша допомога:

🔺 Волонтерство. Нам дуже потрібна допомога у щоденному годуванні кажанів! Якщо Ви бажаєте допомогти – ми будемо неймовірно раді! На жаль, ми не можемо прийняти більше 5 волонтерів одночасно, тому для попереднього запису звертайтеся, будь ласка, до Alona Prylutska Gukasova та за контактними телефонами 066 3059895, 096 5911624 (Viber, Telegram) 📧

🔺 Мішечки або тканина для їхнього пошиву. На жаль, для такої кількості кажанів мішків критично не вистачає. Інструкція з пошиву мішків є тут.

🔺 Кошти на корм для кажанів. Кажанам для успішної зимівлі потрібно запастися жиром. Саме тому ослаблених тварин ми підгодовуємо деякий час, а потім відправляємо “спати”. Кажани їдять багато. Тому зараз ми купуємо в зоомагазині по 2 кг личинок жука зофобаса на тиждень. Корм потрібен весь час. Будемо дуже вдячні за ваші благодійні внески на годування та утримання кажанчиків.

Кошти можна переказати на картку Приватбанку 5457 0822 8158 8298 (Прилуцька А.С.). Вказавши ціль переказу “кажанам на корм” 🦗