Стань опікуном кажана

Зараз ми існуємо виключно за рахунок благодійних внесків.

Стань опікуном кажанів Реабілітаційного Центру та відчуй себе рятівником червонокнижних тварин!

Ваша підтримка допомагає у справі охорони та порятунку кажанів в Україні!

“Всиновлюючи”* кажана Ви отримуєте:
– офіційний сертифікат про “всиновлення” та подарунок від реабцентру поштою;
– детальна інформація про обраний вид кажана;
– будемо надсилати відео чи фото оновлення про стан обраного кажана впродовж двох місяців.

Ви можете також подарувати другу/подрузі таку унікальну можливість підтримати дику природу.

Як це зробити:
– обрати кажана;
– опікунство працює на щомісячному благодійному внеску, перший від 500 грн, наступний за бажанням опікуна. Карта ПриватБанку 4149439022290112 (Прилуцька Альона);
заповнити гугл форму (вказати Ваші контакти та ім’я обраної тварини).

За Вашою згодою ми опублікуємо пост(сторіз) подяки з відміткою Вашого акаунту в наших соцмережах.

Деякі з кажанів, що потребують опікуна:

Содо

Содо потрапив до нас у вересні з повністю розірваною перетинкою і травмою передпліччя. Зараз знаходиться під пильною опікою наших фахівців. Політ під питанням.

Всиновлений!


Принцеса Кориця

Самиця рудої вечірниці, яка потрапила до нашого центру з Дніпра в лютому 2022 і мала травми крила. Була евакуйована на початку повномасштабного вторгнення і пережила з нами найтемніші часи. Зараз перебуває на пожиттєвій реабілітації, бо травма не дозволяє їй полетіти.

Всиновлена!


Карма

Карма

Цю руду вечірницю (дівчинка) знайшли на землі у Харкові, на неї напала сорока. Відбиваючись вона кричала і люди врятували її та передали до нас. Наразі має перелом 4-го пальця лівого крила та порвану перетинку, але це лікується і вона ще матиме шанс полетіти. Поки в нас на лікуванні та реабілітації.

Всиновлена!


Сивий

Вид – пізній кожан, має унікальне сиве забарвлення хутра на спині та животі (зазвичай вони чорні). Цей дорослий хлопець потрапив до нас на реабілітацію в 2020 році. Любить сидіти осторонь решти кажанів, на будиночку, мабуть відчуває, що він особливий. Поки не літає бо має хвору задню лапу.

Всиновлений!


Живчик

Цей самець пергача пізнього має неправильно загоєний перелам крила, він не зміг вчасно отримати ветеринарну допомогу через війну. Його знайшли люди в Кам’янському (Дніпропетровська область) та передали нашій волонтерці, яка доглядала кажана з лютого до червня. Наразі він вже в компанії наших пергачів.

Всиновлений!


Пенелопа

Доросла самичка виду нетопир пігмей, приїхала до нас разом з колонією білосмугих нетопирів з Кременчука, Полтавської обл. 11 грудня. Колонія кажанів шукаючи сховище на зиму випадково залетіла і впала у простір між віконними рамами в під’їзді будинку.
Самиця цілком здорова, але потребує дбайливого догляду, тому перебуває під наглядом нашої ветеринара в спеціально облаштованому боксі. Ми не розміщуємо її на зимівлю до холодильника, бо це доволі тендітний вид, що потребує постійного нагляду.

Всиновлена!


Тадарідич

Цей екзотичний кажан – широковухий складчатогуб (з родини Бульдогові, латиною – Tadarida, тому й ім”я таке має) – особливий в нашому Центрі. Взагалі він живе в середземноморрі та Кавказі. В Харків він потрапив випадково і залетів в квартиру, звідки ми його і врятували влітку 2020 року (детальніше тут).
Він зламав крило і ми не могли випустити його на волю, до того ж в наших широтах він не виживе. В цілому він почувається гарно, їсть різноманітних комах та “спілкується” з кажанами нашої фауни, котрі перебувають в Центрі.

Всиновлений!


Хвостик

Тричі врятований нашими спеціалістами самець рудої вечірниці : один раз – з балкону багатоповерхівки Харкова взимку 2022 року та двічі від повномасштабної війни.
Його особливість: має ампутацію частини хвоста, тому не зможе повернутися до дикої природи.

Всиновлений!


Соломія

Молода самиця рудої вечірниці, яка під час осінньої міграції потрапила в “віконну пастку” (простір між рамами вікна) Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, 14 грудня 2022. Перебуваючи в пастці сильно травмувала ліве крило, довелося ампутувати фаланги двух пальців. Тепер її політ і повернення в дику природу, на жаль, неможливе.

Всиновлена!


Кас

Самець рудої вечірниці, приїхав до нас на реабілітацію із Запоріжжя в середині грудня 2022 року. В нього перелам колінного суглобу. Це заважає йому полетіти і повернутися в природу, але не заважає бути дуже активним кажанчиком.

Всиновлений!


Махно

Молодий самець рудої вечірниці, якого люди знайшли (під час ремонту) в компанії багатьох вечірниць, що зимували в обшивці балкону в місті Запоріжжі в грудні 2022 року. Має травму пальців правого крила. Повернення в дику природу під питанням, бо він потребуватиме тренувань польотів.

Всиновлений!


Список кажанів на всиновлення ми періодично оновлюємо, додаючи нових

*Під всиновленням мається на увазі його утримання в Центрі за кошти пожертв благочинника

Залишились питання? Пиши нам, будь ласка, e-mail – [email protected] або viber/telegram +380663059895

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь