Стань опікуном кажана

Наразі ми існуємо завдяки пожертвам небайдужих людей та грантової підтримки.

Стань опікуном кажанів Реабілітаційного Центру та відчуй себе рятівником червонокнижних тварин!

Ваша підтримка допомагає у справі охорони та порятунку кажанів в Україні!

“Всиновлюючи”* кажана Ви отримуєте:
– офіційний сертифікат про “опікунство” та невеличкий подарунок від нашого центру поштою;
– детальна інформація про обраний вид кажана;
– будемо надсилати відео чи фото оновлення про стан обраного кажана впродовж наступних місяців.

Ви можете також подарувати другу/подрузі таку унікальну можливість підтримати дику природу.
В одного кажана може бути кілька всиновлювачів

Як це зробити:
– обрати кажана;
– опікунство працює на щомісячному благодійному внеску, перший від 500 грн, наступний за бажанням опікуна. Карта Монобанку 5375411430136809 або ПриватБанку 4149439022290112 (Прилуцька Альона);
заповнити гугл форму (вказати Ваші контакти та ім’я обраної тварини).

За Вашою згодою ми опублікуємо пост(сторіз) подяки з відміткою Вашого акаунту в наших соцмережах.
*Під всиновленням мається на увазі його утримання в Центрі за кошти пожертв благочинника

Кажани, що потребують опікуна:

Содо

Содо потрапив до нас у вересні з повністю розірваною перетинкою і травмою передпліччя. Зараз знаходиться під пильною опікою наших фахівців. Політ під питанням.


Принцеса Кориця

Самиця рудої вечірниці, яка потрапила до нашого центру з Дніпра в лютому 2022 і мала травми крила. Була евакуйована на початку повномасштабного вторгнення і пережила з нами найтемніші часи. Зараз перебуває на пожиттєвій реабілітації, бо травма не дозволяє їй полетіти.


Карма

Карма

Цю руду вечірницю (дівчинка) знайшли на землі у Харкові, на неї напала сорока. Відбиваючись вона кричала і люди врятували її та передали до нас. Наразі має перелом 4-го пальця лівого крила та порвану перетинку, але це лікується і вона ще матиме шанс полетіти. Поки в нас на лікуванні та реабілітації.


Рудик

Самець рудої вечірниці потрапив до нас 12 грудня 2022. Він був знайдений у складі колонії кажанів, що випадково в пошуках зимового сховища залетіла до гуртожитку Харківського національного педагогічного університету №4 по вул. Гвардійців-Широнінців 41А.
Ми врятували його і розмістили на штучну зимівлю до холодильника в Центрі, де він почав згризати фаланги пальців свого лівого крила. Причина такої поведінки невідома нам. Після часкової ампутації і загоєння ран знову гриз кінцівку. Таким чином на даний момент в нього ампутована ½ другого та третього пальців на лівому крилі. Його політ невпевниний, тож випуск на волю поки не є можливим.


Живчик

Цей самиця пергача пізнього має неправильно загоєний перелам крила, вона не змогла вчасно отримати ветеринарну допомогу через війну. Її знайшли люди в Кам’янському (Дніпропетровська область) та передали нашій волонтерці, яка доглядала кажана з лютого до червня 2022 року. Наразі він в компанії наших пергачів в Харкові.


Теракота

Самиця лилика двоколірного. Знаходиться у нас на реабілітації з серпня 2021-го року, її передала нам колега з Києва. Самиця мала часткову лисину та ушкодження крила.

Вона не літає, оскільки праве крило ампутовано до середини передпліччя. Проте вона всеодно любить “бігати” на своїх складених крилах.Хвостик

Тричі врятований нашими спеціалістами самець рудої вечірниці : один раз – з балкону багатоповерхівки Харкова взимку 2022 року та двічі від повномасштабної війни.
Його особливість: має ампутацію частини хвоста, тому не зможе повернутися до дикої природи.


Соломія

Молода самиця рудої вечірниці, яка під час осінньої міграції потрапила в “віконну пастку” (простір між рамами вікна) Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, 14 грудня 2022. Перебуваючи в пастці сильно травмувала ліве крило, довелося ампутувати фаланги двух пальців. Тепер її політ і повернення в дику природу, на жаль, неможливе.


Кас

Самець рудої вечірниці, приїхав до нас на реабілітацію із Запоріжжя в середині грудня 2022 року. В нього перелам колінного суглобу. Це заважає йому полетіти і повернутися в природу, але не заважає бути дуже активним кажанчиком.


Махно

Молодий самець рудої вечірниці, якого люди знайшли (під час ремонту) в компанії багатьох вечірниць, що зимували в обшивці балкону в місті Запоріжжі в грудні 2022 року. Має травму пальців правого крила. Повернення в дику природу під питанням, бо він потребуватиме тренувань польотів.


Нутелла

Самиця пізнього кожана. Потрапила до нас дитинчам з переломом крила, некрозом і набряком пальців, 2 липня 2022-го року з міста Лубни (Полтавська область). На жаль не літає, але активно бігає по сітці бет-колайдера в Фельдман Екопарку.

Періодично хворіє, мала перелами задніх лап та хвоста. Дуже довго після цього відновлювалась. Паралельно були некрози на вухові та першому пальці крила. Не дивлячись на її хворобливість, ми сподіваємось що вона живе щасливо разом з іншими кажанами, що перебувають під нашим доглядом.


Лайза

Самиця рудої вечірниці, що народилась в неволі 25 травня 2023 від однієї з самок, що знаходиться в нас на пожиттєвій реабілітації. У віці двох тижнів ми помітили неправильний розвиток кісток (рахіт) передпліччя. Наразі нельотна, але дуже активна, здається, пристосувалась до своєї особливості.


Шельма

Самиця нетопира середземноморського приїхала до нас на реабілітацію 23 березня 2023 з міста Запоріжжя з відкритим переламом правого передпліччя, який і став першопричиною для пожиттєвої реабілітації. Згодом ще виявилось, що вона вагітна, проте дитинчата не вижили. Після пологів в неї висипалась все хутро на спині, а після її відновлення там з’явилась біла пляма на потилиці.


Список кажанів на всиновлення ми періодично оновлюємо, додаючи нових

Залишились питання? Пиши нам, будь ласка, e-mail – [email protected] або viber/telegram +380663059895

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Залишити відповідь