658 кажанів врятовано з міста Дніпро

Кажанів розбудили, зруйнувавши обшивку балкона, під час ремонту. На порятунок вирушили співробітники МНС та наша волонтер у Дніпрі – Olga Litera. Кажанів склали у 6 коробок і тримають в холоді, щоб ті продовжували спати. 6 лютого їх успішно привезли до нашого Центру реабілітації рукокрилих – єдиного в Україні!

Ми дуже вдячні, усім хто взяв участь в порятунку: робочим, що повідомили про кажанів, фахівцям МНС та Olga Litera, котрі збирали у коробки та перетримували кажанів, Natasha Shevchenko та Олексію, що привезли кажанів на авто до Харкова, усім благочинникам, хто пожертвував кошти на купівлю комах для крилатих!

Впродовж 10 годин наші фахівці обережно діставали кожного врятованого кажанчика, оглядали, зважували, кільцювали та напували водою. В цілому вони в непоганому стані, лише 120 особин потребують підгодовування комахами, щоб набрати підшкірний жир та потім успішно зимувати в холоді до весни. Точніше в наших холодильниках.

Наразі в Центрі перебувають на реабілітації вже 2700 рукокрилих і щотижня ми купуємо 5 кг комах для годування ослаблених! 8 кажанів з цієї групи мали спеціальні кільця на крилах! Окільцьовані нами раніше, минулого року, коли ми так само врятували майже 1000 кажанів в Дніпрі (люди хотіли позбутись їх через шум на балконі), перетримували взимку, а навесні повернули назад у Дніпро.