Нещодавно разом з нашими партнерами та волонтерами ми змогли випустити в природу 6000 кажанів, які знаходяться під загрозою зникнення, у 10 містах України. Цієї зими ми рятували кажанів із міських пасток (знайдені у закритих приміщеннях, під час ремонтів, ослаблені на землі) та конфліктів між кажанами та людиною (люди позбувались їх під час ремонтних робіт) з різних міст України. Після годування комахами та лікування вони зимували в холодильниках Українського реабілітаційного центру кажанів у Харкові.
Урочистий випуск врятованих кажанів – це щорічний захід, який ми проводимо вже 12 років поспіль з активним залученням громадськості та ЗМІ.
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-13.33.49.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-13.34.23.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-13.34.35.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-13.35.14.jpg?resize=856%2C495&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-13.24.59.jpg?resize=576%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1666.jpg?resize=755%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7506.jpg?resize=856%2C601&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-12.32.34-edited-6.jpg?resize=856%2C642&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1744-edited.jpg?resize=856%2C482&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/2024-04-11-12.30.47-1.jpg?resize=856%2C482&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/IMG_1651.jpg?resize=856%2C515&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7648.jpg?resize=856%2C622&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7757.jpg?resize=856%2C604&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_8171.jpg?resize=856%2C563&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7975.jpg?resize=856%2C596&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_8377.jpg?resize=856%2C560&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7337.jpg?resize=856%2C588&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7400.jpg?resize=856%2C525&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7556.jpg?resize=856%2C544&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_8512.jpg?resize=856%2C610&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/TIM_7186.jpg?resize=856%2C591&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/DSCF5639.jpg?resize=683%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/DSCF5524.jpg?resize=683%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/DSCF5398.jpg?resize=683%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/DSCF5529.jpg?resize=856%2C571&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/DSCF5569.jpg?resize=856%2C571&ssl=1)
Ми дуже вдячні нашим спонсорам, партнерам та волонтерам, завдяки яким це все відбулося!
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/logo-1.jpg?resize=856%2C176&ssl=1)
Шановний відвідувачу сайту!
Перейти до написання коментаря СкасуватиНа жаль, ми не зможемо відповісти на Ваш коментар незабаром. Тому якщо у Вас є будь-яке термінове питання (наприклад, Ви знайшли кажана і не знаєте, що робити, або кажан вкусив Вас), ми настійно рекомендуємо написати нам на Вайбер/Телеграм:
+38 (066) 305 98 95 +38 (066) 305 98 95