Науково-практичний семінар «Порятунок та реабілітація рукокрилих в Україні»

15-16 липня 2023 року команда Українського центру реабілітації рукокрилих, за підтримки фонду IFAW, Wildlife Fund та Future For Nature, вперше провела науково-практичний семінар «Порятунок та реабілітація рукокрилих в Україні». Захід зібрав 30 реабілітологів рукокрилих з 10 міст України, від аматорів та студентів до професійних біологів.

Мета цієї зустрічі була поділитися практичним досвідом УЦРР, розшити мережу волонтерів та стандартизувати протоколи порятунку рукокрилих.

Фахівці Центру представили доповіді щодо особливостей реабілітації, лікування, наукової складової, біобезпеки, тощо. Провели практичні заняття з визначення та вимірювання рукокрилих, здійснили польовий вихід з метою вивчення кажанів. Також провели круглий стіл щодо надання консультацій людям, які звертаються до контакт-центру, та як правильно надавати допомогу кажанам.

Дякуюємо, усім хто долучився та сподіваємося на подальшу спільну співпрацю!

Ми планували проведення цього семінару вже багато років, проте здійснили тільки зараз. Тож дякуюємо Силам Оборони України за можливість проведенння цього заходу в такий важкий для нашої країни час.