Війна розділила нашу команду на кілька міст, але кожен з нас продовжує роботу. В тому числі просвітницьку діяльність про кажанів на територіях, що не охоплені бойовими діями. 13 квітня , співзасновниця Центру реабілітації рукокрилих, біологиня Альона Прилуцька провела лекцію про кажанів для учнів першого класу Залукв’янської школи (Івано-Франківська область), де вона перебуває зараз з родиною. Альона розповіла дітям про цікавинки з життя кажанів, як себе поводити в разі знахідки кажана та показала руду вечірницю в долоні. Учні були в захваті від тендітного крила рукокрилого та від того як він ласує личинками жука. На згадку про зустріч діти отримали наліпки та настінний календар з цими тваринами. Ввечері разом з дітьми Альона випустила на волю врятовану руду вечірницю у весняне нічне небо.
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/1D8A9171.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/1D8A9051.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/1D8A9062.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/1D8A9096.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/04/1D8A9107.jpg?resize=856%2C570&ssl=1)