Ми давно мріємо, щоб в кожному куточку України люди були дружні до кажанів і допомагали постраждалим тваринам вижити в міських умовах.
Саме тому ми розбудовуємо мережу партнерських організацій, філій та професійних волонтерів в різних містах.
5 червня, наш спеціаліст Альона Прилуцька вирушила до м.Рівне, а саме Рівненського зоопарку, одного з найкращих в Україні. Керівництво зоопарку зацікавила ідея стати нашими партнерами у справі порятунку кажанів та наукових дослідженнях.
Альона провела семінар про реабілітацію кажанів для спеціалістів зоопарку, а також лекцію для відвідувачів про загадкове життя рукокрилих. Співробітники в свою чергу, провели показове годування нільських криланів, що представлені в зоопарку.
На завершення візиту уклали договір про подальшу співпрацю щодо збереження кажанів в регіоні. Тож жителі Рівненщини тепер можуть приносити рукокрилих до зоопарку, де їм нададуть фахову допомогу.
Попри війну, ми не збираємося зупинятися у справі збереження тварин України
Наша поточна діяльність стає можливою завдяки вашій підтримці, будь ласка, продовжуйте це робити:
PayPal — bat.kharkov@gmail.com
Patreon — https://www.patreon.com/batsukraine
https://www.betterplace.me/ueberlebenshilfe-fuer-bat…
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_19-46-09.jpg?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_19-46-10-2.jpg?resize=856%2C642&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_19-46-10.jpg?resize=856%2C578&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_19-46-11.jpg?resize=768%2C1024&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-07_19-46-16.jpg?resize=856%2C578&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/batsukraine.org/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-09_14-09-16.jpg?resize=856%2C642&ssl=1)